Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Turistický kurz

  • Mgr. Markéta Horváthová
  • Mgr. Miroslav Klouda
  • Mgr. Jaroslav Krčmář
  • Mgr. Stanislava Zoufalá

Vloženo: včera v 12:19

Zobrazeno: 125×

Turistický kurz

V pondělí 19.5. se osmáci vypravili na turistický kurz na koloběžkách.

     V pondělí ráno jsme se hromadnou dopravou přesunuli do Třemošnice, kde začínalo naše dobrodružství. Z doprovodného auta jsme si vzali koloběžky, naopak do něj dali naše zavazadla a mohli jsme vyrazit směr Sečská přehrada, kde jsme ve stanech trávili tři super dny.  První den a večer byl deštivý, ale přežili jsme i tak v dobré náladě, mokré boty jsme usušili kolem ohně jen s drobnými ztrátami.

     Od druhého dne nám počasí přálo a ve středu jsme se dokonce opálili. Během dnů jsme jezdili a odpoledne jsme si sami vařili pod dohledem pana France z firmy Fido Sport, která nám poskytovala servis. Hamburgery, kuře na kari, palačinky, švédský stůl k snídani- super.

     Kromě koloběžek jsme si užili společnou zábavu, plážový volejbal, písničky kolem ohně s kytarovým doprovodem pana učitele Kloudy, vykoupání v Sečské přehradě, cestování jako sardinky v autobuse, výzvu v podobě stavění stanů, spaní pod stanem, krásnou přírodu, povídání mezi sebou i s třídními učitelkami a mnoho dalšího. Na koloběžkách jsme ujeli celkem asi 42 kilometrů, cestou necestou, náročným terénem i po pohodlných silnicích. Prima akce smiley

Galerie

Tento web využívá k poskytování služeb soubory cookies.

Více informací