Hlasování pro MASKOTA ŠKOLY začalo!

• Mgr. Renata Křížová
  • Mgr. Šárka Krupičková

Vloženo: 22. února v 13:45

Hlasování pro MASKOTA ŠKOLY začalo!

Ode dneška mohou všichni žáci i učitelé a další pracovníci školy hlasovat o návrh, který se stane předlohou k vytvoření MASKOTA ŠKOLY! Maskota dostane škola k příležitosti 40. výročí založení.

Od dnešního dne mohou všichni hlasovat pro obrázek, který se stane budoucím maskotem naší školy. 10 návrhů, které se zařadily do užšího výběru, si můžete prohlédnout ve vestibulu školy. U obrázků naleznete hlasovací lístky, psací potřeby a hlasovací schránku. Stačí vybrat svého favorita, napsat na hlasovací lístek své jméno a číslo obrázku a vhodit do hlasovací schránky. Z vítězného návrhu se stane budoucí maskot naší školy.

Obrázků a návrhů se sešlo velké množství, nechyběly ani návrhy, které vytvořili žáci v hodinách informatiky pomocí umělé inteligence, ocenění se zaslouží i návrhy s doprovodným textem. Návrhy nakreslily děti z celé školy, prvňáčky počínaje a deváťáky konče.

Všem moc děkujeme!